Gizli Kamera Nasıl Olur?

28/08/2017

Günümüzde yaşanan pek çok tatsız olay sebebiyle gizli kamera ihtiyacı duyuyoruz. Örneğin; küçük çocuklarını bakıcıya emanet etmek zorunda kalan anne babalar, çalışanlarından şüphelenen işyeri sahipleri, haklılığını ispat etmek zorunda kalan kişiler ya da güvenlik amacıyla gizli kameralar kullanılıyor.

Anahtarlık, kol ya da duvar saati, kalem, düğme veya isteğe göre özel olarak hazırlanan pek çok gizli kamera modeli bulunmaktadır. Ancak bu ürünleri alırken doğru yerden almaya özen göstermeniz gerekmektedir, piyasada gizli kamera olarak satılan birçok kalitesi ürün bulunmaktadır. Şunu unutmayın gizli olabilmesi için ürün yeterince kaliteli olmalıdır aksi takdirde ürün kalitesizliği dolayısıyla dikkat çekecektir. Örnek olarak duvar saati şeklinde gizli kameralar incelendiğinde 50-100 TL gibi mantıksız fiyatlara bile satılan saat şeklin gizli kamera bulabiliyorsunuz, bunun ne kadar kalitesiz olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Hangi çeşit gizli kamera kullanıyor olursanız olun kullandığınız ürün koyduğunuz yerde sırıtmamalıdır. Bu ister bir tablo olsun isterse de bir biblo, kesinlikle dekoratif bir özelliği de olmalı ve koyduğunuz yerde bir aksesuar olarak gözükmelidir.